סליקה ורישוי בחו"ל


משרד משה סטרוגנו ושות' מעניק לחברות, מוסדות ויחידים ליווי וייעוץ מקיף בפעילותם בחו"ל, ובמסגרת מומחיותו מציע, בין היתר, פתרונות סליקה בחו"ל מסוגים שונים, תוך התאמתם למבנה הייחודי של החברה ואופי פעילותה.

סליקה היא למעשה פעולת אבטחה של כל עסקת אשראי, במסגרתה חברת האשראי מאמתת במגוון דרכים את זהות הלקוח ובתוך כך מאפשרת ומאשרת לחייבו בהתאם ליכולתו הכלכלית לשלם עבור השירות מבעל העסק. הגלובליזציה הפכה את אמצעי התשלום המקוונים לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכיום קיימים סוגים שונים ורבים של מנגנוני סליקה ומסחר מקוון איתם המשרד עובד ומכיר לפני ולפנים.

תפקידן של מערכות הסליקה הוא ליצור תשתית מאובטחת ומפוקחת, אשר מהווה תחנת ביניים בהעברת התשלומים בין לקוחות לבין בעלי עסקים. לכן, כאשר נעשה שימוש בפתרון סליקה שאינו מתאים לאופי המסחר, הסוחרים או הלקוחות – נוצרים פערי מידע ותקשורת אשר עלולים להשפיע לשלילה על הצלחת העסקה, ובמקרים מסוימים להביא לביטולה.

משרד משה סטרוגנו ושות' מעניק ללקוחותיו שירותים מותאמים לכל הליך הסליקה והרישוי.  ניסיונם רב השנים של עורכי הדין במשרד בתחום זה, העמיד לרשותם ארגז כלים יצירתי ודינאמי, המאפשר להם להעניק ללקוחותיהם את פתרונות הסליקה המתאימים ביותר למטרותיהם העסקיות. בחירת פתרון הסליקה האידיאלי מגלמת בתוכה את מגוון הגורמים אשר עשויים להשפיע על התנהלותה המסחרית-כלכלית של חברה, החל מדרישות רגולציה וכלה בסוג פלח השוק הרלוונטי אליו נפנה, סוגי המטבע, שאלות סחירות, מערכות סליקה ועוד.