על החברה


משרד משה סטרוגנו ושות' הינו משרד עורכי דין בינלאומי המעניק לחברות, למוסדות וליחידים ליווי מקיף ורב תחומי בקיום והרחבת פעילותם מעבר לים. המשרד הינו אחד המשרדים המובילים בישראל בתחום ייחודי זה ומהווה הכתובת הראשונה לחברות המעוניינות להעביר את עסקיהם לזירה הבינלאומית.

המשרד מתמחה ברישום והקמת חברות ברחבי העולם, ומספק מעטפת של שירותים משפטיים, כלכליים ועסקיים הנוגעים הן להליך ההקמה והן להתנהלותה השוטפת של החברה בחו"ל, גם לאחריו. על השירותים המוענקים על ידי המשרד נמנים, בין היתר, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, ליווי בשירותי בנקאות ותשלומים מקוונים, אספקת שירותי נאמנות בחו"ל, סליקה, רישוי, ליווי בתהליכי הנפקת רישיונות, הקמת עמותות וקרנות וכן ליווי שוטף של החברה בפעילותה העסקית בחו"ל.

בעידן הגלובלי של ימינו, רישום והקמת חברה בחו"ל – כאשר מתבצעים כראוי וביעד המתאים – עשויים פעמים רבות להקל משמעותית על ניהול עסקיה של חברה ומאפשרים לה לערוך תכנוני מס יעילים יותר, להוזיל עלויות וליצור קשרים עסקיים שיסייעו לצמיחתה בעתיד.
ההיכרות היסודית והמעמיקה של צוות המשרד עם חקיקה ורגולציה בינלאומית, הסדרי מס וכללי הרישום החלים ברחבי העולם, מאפשרת התאמה אישית מלאה של השירותים המוענקים על ידו, למטרותיו העסקיות והפרטניות של כל לקוח.

משרד משה סטרוגנו ושות' דוגל במדיניות שירותית לפיה כל לקוח זוכה למלוא תשומת הלב, תוך הקפדה על לוחות זמנים ורמת מקצועיות גבוהה במיוחד. המשרד מלווה את לקוחותיו לאורך כל שלבי התהליך בייעוץ אדיב, אישי ומקצועי.

במרוצת השנים, רכש המשרד ניסיון רב בפעילות עסקית מול גורמים שונים ברחבי העולם, ובתוך כך יצר לעצמו רשת ענפה של קשרים עסקיים, המאפשרת ללקוחותיו ליהנות משירות מהיר, יעיל ומדויק. פעילותו הגלובלית של המשרד חוצה יבשות ונפרשת על פני למעלה מ-30 מרכזים פיננסיים חשובים ברחבי תבל לרבות: אנגליה, ארה"ב, קפריסין, סינגפור, הונג קונג, איי הבתולה ועוד.