ליווי עסקאות נדל"ן בפורטוגל

משה סטרוגנו עו"ד //

פורטוגל, עם נופיה שטופי השמש, המורשת התרבותית העשירה והכלכלה המשגשגת שלה, התגלתה כיעד ראשי להשקעה בנדל"ן. משקיעים רבים מרחבי העולם בכלל ומישראל בפרט מפנים יותר ויותר את תשומת לבם לפנינה האיברית הזו, בעלת שוק אטרקטיבי ורווחי לנדל"ן. במאמר זה, נבחן את היתרונות הרבים הנלווים להשקעה בנדל"ן בפורטוגל.

תוכנית ויזת הזהב:

אחד היתרונות הבולטים למשקיעים בפורטוגל היא תוכנית ויזת הזהב. יוזמה זו מאפשרת לאזרחים שאינם מהאיחוד האירופי לקבל תושבות על ידי ביצוע השקעות מתאימות, כגון רכישת נדל"ן תוכנית זו לא רק פותחת דלתות לחיים באחת המדינות התוססות ביותר באירופה אלא גם משמשת כשער לשוק האירופי הרחב יותר.

שוק נדל"ן יציב:

פורטוגל הפגינה חוסן בשוק הנדל"ן שלה, גם בתקופת השפל הכלכלי העולמי. המחויבות של המדינה לאחריות פיסקלית ולרפורמות כלכליות טיפחה סביבה יציבה למשקיעים. במהלך העשור האחרון, פורטוגל חוותה צמיחה מתמדת בערכי הנכס, מה שהופך אותה לאופציה אטרקטיבית עבור אלו המחפשים הערכה ארוכת טווח ויציבות בהשקעותיהם.

בום תיירותי:

הפופולריות של פורטוגל כיעד תיירותי זינקה בשנים האחרונות, והמגמה הזו לא מראה סימני האטה. הנופים הציוריים של המדינה, האתרים ההיסטוריים והאירוח החם מושכים מיליוני מבקרים מדי שנה. הזינוק הזה בתיירות תורם לשוק שכירות חזק לטווח קצר, ומציע למשקיעים הזדמנות להכנסה עקבית משכירות. ערים כמו ליסבון ופורטו, בפרט, ראו עלייה בביקוש להשכרת בתי ודירות נופש, ויצרו שוק משתלם למשקיעי נכסים.

מחיר סביר וגיוון:

בהשוואה למדינות רבות אחרות באירופה, פורטוגל מציעה אפשרויות נדל"ן זולות יחסית. בין אם אתם מעוניינים בדירה מקסימה בלב ליסבון, וילה היסטורית בפורטו, או נכס על חוף הים באזור אלגרבה, המדינה מספקת מגוון רחב של הזדמנויות השקעה שיתאימו להעדפות ותקציבים שונים.

סיכום:

השקעה בנדל"ן בפורטוגל היא לא רק החלטה פיננסית; זו הזדמנות לשקוע בקסם וביופי של אומה בצמיחה. השילוב של שוק יציב, תמריצים מפתים, ותוכנית ויזת הזהב ממצב את פורטוגל כמועמדת ראשונה למשקיעים מנוסים המחפשים גם תשואה פיננסית וגם אורח חיים רצוי. ככל שהמדינה ממשיכה לפרוח, מי שישקיע בנדל"ן שלה צפוי לקצור את הפירות של פנינה אירופית שובת לב ועמידה כלכלית זו.

אנו ב- סטרוגנו ושות' מציעים חבילת שירותים לליווי לקוחות זרים וישראלים במסעם אל השוק הפורטוגלי. בין השירותים הללו ניתן למצוא סיוע בהשגת NIF פורטוגלי (Número de Identificação Fiscal), צעד בסיסי ומכריע עבור כל משקיע העוסק בעסקאות פיננסיות במדינה.

יתרה מכך, אנו ב-סטרוגנו ושות' נקל על תהליך פתיחת חשבון בנק עבורך, ונייעל את מה שלעתים קרובות יכול להיות הליך מורכב ומסורבל. שירות זה מבטיח שללקוחותינו תהיה תשתית פיננסית מאובטחת ויעילה, המהווה את הבמה לפעילות השקעה מוצלחת.

בנוסף ולמי שמחפש פתרונות משכנתא להשקעה בנדלן בפורטוגל, אנו שם כדי להדריך וללוות את הלקוחות בקבלת הלוואת משכנתא מבנקים פורטוגליים. המומחיות של המשרד והקשרים המקומיים הופכים את התהליך לחלק יותר, ומאפשרים למשקיעים לנווט בנוף הפיננסי בביטחון.

 

המאמר נכתב ע"י עורכי הדין משה סטרוגנו ועאליה נסאר, משרד משה סטרוגנו ושות'.